kabeļu televīzija

internets

digitālā televīzija

по-русски
67340979
klients@latcom.lv
Sniega 1, Rīga
Par mums
Sakari – vispirms tie  ir cilvēki.
Bizness – arī tie ir cilvēki. Mēs atceramies, ka strādājam cilvēkiem, nevis kompānijām. Cilvēkiem, kuri strādā šo kompāniju labā. Šis faktors motivē un saliek visu vajadzīgās vietās, liek izdarīt darbu labāk.
 
Telekomunikāciju sakaru tirgū mēs darbojamies kopš 1995.gada. Šajā laika posmā esam uzkrājuši nopietnu darba pieredzi un veiksmīgi attīstījuši mūsu kompāniju atbilstoši tehnoloģiskām inovācijām un klientu prasībām.
 
Precizitāte un saskanīgums darbā, augsta piedāvāto pakalpojumu kvalitāte kompānijai ir nodrošinājusi pelnītu autoritāti.
Šodien mūsu uzņēmumā strādā 22 kvalificēti darbinieki, kuri ir spējīgi risināt mūsdienu telekomunikāciju uzdevumus, kā arī nodrošināt individuālu pieeju katram klientam.
 
Kā pamatpakalpojumu mēs piedāvājam telekomunikāciju pakalpojumu nodrošināšanu gan korporatīviem, gan privātiem lietotājiem: Interneta, kabeļtelevīzijas un ciparu televīzijas tīkla pieslēgšanu.
 
Piedāvājam arī plašu datu pārraides, infrastruktūras izveidošanas, konfidenciālu datu pārraides uzņēmumos, kā arī skaņas un video datu pārraides klāstu.
 
Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka mūsu pieslēgumi tiek nodrošināti ar jaunāko pazemes optisko tīklu palīdzību, kas garantē augstu kvalitāti un piedāvāto pakalpojumu drošību.  
 
Telekomunikāciju kompānijas „LAT” priekšrocības:
 
- Vairāk kā 18 gadu pieredze telekomunikāciju pakalpojumu nodrošināšanā
- Plašs telekomunikāciju pakalpojumu un servisa klāsts
- Optiskā maģistrāle, kas garantē augstu pakalpojumu kvalitāti, pielāgojoties jaunākajiem tehnoloģijas izstrādājumiem
- Operatīva pieslēgšana, individuāla pieeja un augsta apkalpošanas kvalitāte

 

 
Droši rakstiet mums!
 

Nosūtīt